Interesenti, kas savu nākotni saista ar medicīnas studijām un darbu veselības aprūpē, gaidīti Medicīnas fakultātē Atvērto durvju dienu pasākumos:

Vidusskolēni Medicīnas fakultātē ik gadu gaidīti 12. klašu pavasara brīvlaikā.

Atvērto durvju dienas gaitā ārstniecības, farmācijas, māszinību, radiogrāfijas un zobārstniecības programmu docētāji iepazīstina ar uzņemšanas kārtību un studiju saturu, bet studējošie atklāj, kādēļ studijas LU bija viņu īstā izvēle. Dienas noslēgumā skolēniem ir iespēja doties ekskursijā un iepazīt Medicīnas fakultātes mājvietas - Zinātņu mājas telpas studijām, pētniecībai un radošai atpūtai.

2021. gadā Atvērto durvju diena noritēja attālināti, bet video-ekskursijas ieraksts vērojams šeit.

2022. gadā Atvērto durvju diena noritēja attālināti 23. martā. Topošajiem studentiem papildus ir iespēja pievienoties Jauno mediķu skolas tiešsaistes praktiskajām nodarbībām aprīlī un maijā.

Bakalaura grāda ieguvei un karjeras iespēju paplašināšanai Latvijas Universitāte visu medicīnas koledžu studentus un absolventus aicina izzināt iespējas Medicīnas fakultātē turpināt studijas vēlākos studiju posmos. Saskaņā ar iepriekš iegūto izglītību koledžu absolventi studijas LU var turpināt 5. vai 7. semestrī un bakalaura grādu iegūt 1 vai 2 gadu laikā.

Iegūt detalizētu informāciju un saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem topošie māszinību studenti var pasākumā "Māsām durvis atvērtas". 2019. gadā pasākums "Māsām durvis atvērtas" norisinājās 13. jūnijā.

Saziņai:
Mārketinga speciāliste Madara Marija Ose
E-pasts: madara.ose@lu.lv
Tālrunis: 67033813