Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Medicīnas fakultāte aicina uz Atvērto durvju dienu
Evija Ansonska, LU Medicīnas fakultātes sabiedrisko attiecību vadītāja
15.03.2018

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte (LU MF) aicina skolēnus un viņu vecākus apmeklēt Atvēro durvju dienu, kas notiks šā gada 20. martā plkst. 14.00 LU Mazajā aulā, Raiņa bulv. 19, Rīgā. Klātesošos uz sarunu aicinās LU MF dekāns prof. Valdis Folkmanis, kas kopā ar fakultātes studentiem pastāstīs, kāpēc medicīna vienlaikus ir amats, zinātne un māksla.

“Atvērto durvju diena ir iespēja klātienē satikt savus nākamos skolotājus un kolēģus, personīgi uzzināt, kā norit medicīnas studijas Latvijas Universitātē, kā arī uzdot interesējošos jautājumus labākajiem nozares ekspertiem. Tāpēc ciemos ir gaidīts ikviens, kas jūt aicinājumu studēt medicīnu un farmāciju, un vēlas to darīt atvērtā un mūsdienīgā vidē,” uzsver LU MF dekāns asoc. prof. Valdis Folkmanis.

Atvērto durvju dienā ārstniecības, farmācijas, māszinību un radiogrāfijas studiju programmu direktori sniegs īsu ieskatu studijās un izvēlētās profesijas nākotnes perspektīvās Latvijā un pasaulē. Savukārt fakultātes studenti dalīsies savā pieredzē un atklās, kāpēc studēt medicīnu Latvijas Universitātē ir labākā izvēle.

LU MF programmas ārstniecībā, farmācijā un veselības aprūpē ir ļoti mūsdienīgas, veidotas, balstoties uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un Skandināvijas valstu pieredzi. Visas programmas ir akreditētas un atbilst Eiropas Savienības normām. Būtiska studiju sastāvdaļa ir praktiskās nodarbības un prakse, kas sākas jau 3. studiju semestrī un notiek Rīgas vadošajās klīnikās ārstniecības iestādēs un farmācijas uzņēmumos. Savukārt pētniecības jomā notiek plaša sadarbība ar daudzām zinātniskajām institūcijām Latvijā. LU MF studenti katru gadu arī piedalās ES izglītības programmās ERASMUS+, kas piedāvā studentiem iespēju no 3 mēnešiem līdz pilnam akadēmiskajam gadam studēt kādā citā ES dalībvalsts augstskolā.