Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU MF profesore Ruta Muceniece saņem prestižo Latvijas Farmaceitu biedrības Paracelza balvu.
Foto autors: Jānis Brencis.
LU MF profesore Ruta Muceniece saņem prestižo Latvijas Farmaceitu biedrības Paracelza balvu. Foto autors: Jānis Brencis.
LU MF profesore Ruta Muceniece saņem prestižo Latvijas Farmaceitu biedrības Paracelza balvu.
Foto autors: Jānis Brencis. LU MF profesore Ruta Muceniece saņem prestižo Latvijas Farmaceitu biedrības Paracelza balvu.
Foto autors: Jānis Brencis. Foto autors: Jānis Brencis. LU MF profesore Ruta Muceniece. Foto autors: Jānis Brencis.
LU Medicīnas fakultātes profesore Ruta Muceniece saņēmusi Paracelza balvu
Evija Ansonska
14.11.2017

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) par mūža ieguldījumu farmaceitu izglītībā un farmācijas studiju programmas izveidošanu Latvijas Universitātē (LU) pasniegusi Paracelza balvu LU Medicīnas fakultātes profesorei Dr.habil.biol. Rutai Muceniecei. Balvas laureāte tika svinīgi sumināta LFB kongresā, kas notika šī gada 11.novembrī.

LFB balvas pasniegšanā īpaši tika atzīmēts arī prof. R. Mucenieces nozīmīgais zinātniskais darbs, aktīvs atbalsts un iesaistīšanās biedrības izglītojošo projektu un citu biedrības aktivitāšu realizēšanā.

Apbalvojums Paracelza balvacum exima lauda” (ar īpašu uzslavu) ir LFB dibināts apbalvojums, kas tiek pasniegts reizi četros gados kā oficiāla atzinība un pateicība par nozīmīgiem sasniegumiem Latvijas farmācijas nozares attīstībā, ievērojamu atbalstu LFB darbībai un attīstībai, kā arī par izcilu ieguldījumu farmācijas zinātnē un izglītībā. Balva nosaukta izcilā viduslaiku alķīmiķa, botāniķa un ārsta Paracelza vārdā.