Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Ārstu kongresā notiks Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes sēde

11.09.2017

Latvijas Ārstu kongresa ietvaros 22. septembrī notiks Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes (LU MF) sēde, kuru vadīs profesors Andrejs Ērglis, profesors Viesturs Boka, profesors Valdis Pīrāgs, profesors Uga Dumpis, profesors Valdis Folkmanis un profesors Gustavs Latkovskis. Sēde no plkst. 9.00 līdz 13.00 notiks 5. zālē Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.

LU MF sēde norisināsies divās daļās - no plkst. 9.00 līdz 10.30 un no plkst. 11.00 līdz 13.00. Sēdē ar referātiem par aktuālo medicīnā un jaunākajiem pētījumu rezultātiem uzstāsies LU MF vadošie pētnieki un profesori. Detalizēta sēdes programma.

Latvijas Ārstu kongress norisināsies no 21. līdz 23. septembrim un tiks atklāts ar ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa un svinīgo dievkalpojumu Doma baznīcā, kam sekos kongresa atklāšanas sēde un svinīgais pasākums.

Galvenās zinātniskās sēdes plānotas piektdien un sestdien. Šogad kongresa formas un satura kopsaucējs ir klīniskais gadījums. Tas dod iespēju jebkuram Latvijas ārstam nepastarpināti iesaistīties kongresa zinātniskajās norisēs. Plenārsēdēs caur klīniskā gadījuma prizmu tiks aplūkota Latvijas veselības aprūpe un Latvijas ārstiem aktuālas problēmas (mātes un bērna veselība, paliatīvā aprūpe, primārās veselības aprūpes, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta attīstība Latvijā utt.). Sestdienas vakarā Latvijas Nacionālajā teātrī paredzēts kongresa noslēgums, iespēja noskatīties teātra izrādi un bankets. Pilna kongresa programma.