Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Aicinām pieteikties pamata un augstākā līmeņa studijām

03.07.2017

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte (LU MF) 2017./2018. akadēmiskajam gadā plāno uzņemt 62 budžeta un vairāk nekā 250 maksas studentu. Reflektanti var pieteikties četrām pamata un divām augstākā līmeņa studiju programmām. Pieteikties bakalaura studiju programmām var līdz 11. jūlijam, bet maģistra līdz 14. jūlijam.

Vidusskolu un koledžu beidzējiem LU MF piedāvā otrā līmeņa profesionālo studiju programmu “Ārstniecība” latviešu un angļu valodā, otrā līmeņa profesionālo studiju programmu “Zobārstniecība” angļu valodā, kā arī bakalaura studiju programmu “Farmācija” un profesionālo bakalaura studiju programmu “Māszinības”. Savukārt tiem, kuri vēlas turpināt studijas maģistrantūrā ir iespēja studēt maģistra studiju programmās -  “Farmācija” un “Māszinības”. 

Pamata studiju programmām varēs pieteikties līdz 11. jūlija plkst. 16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Apstiprināt elektronisko pieteikumu vai pieteikties uz vietas augstskolās varēs no 4. līdz 11. jūlijam. Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Raiņa bulvārī 19, varēs pieteikties un apstiprināt elektronisko pieteikumu darbdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdienā no plkst. 9.00 līdz 13.00. 

Savukārt maģistra studijām varēs pieteikties līdz 14. jūlijam Medicīnas fakultātē, Raiņa bulv. 19, 109. telpā (Māszinības) un 205. telpā (Farmācijas studijas). Elektroniskā pieteikšanās no 3. jūlija līdz 13. jūlijam LU Informatīvajā sistēmā (www.luis.lv).

Pieņemšanas laiku grafiku skatīt šeit

Studijas Latvijas Universitātē - Tavu panākumu atslēga!