Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Medicīnas fakultāte rīko konferenci «Māszinības: teorija un prakse»
Evija Ansonska, LU Medicīnas fakultātes sabiedrisko attiecību vadītāja
09.05.2017

Par godu Starptautiskajai Māsu dienai, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte (LU MF) un Latvijas Māsu asociācija 13. maijā rīko konferenci «Māszinības: teorija un prakse», kas norisināsies LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīga.

Starptautiskā māsu padome par šī gada vienojošo motīvu ir izvēlējusies saukli - „Māsas: Līdera balss, lai sasniegtu ilgtspējīgas attīstības mērķus”.

Konferenci vadīs un tās dalībniekus uzrunās LMA prezidente Dita Raiska un LU MF studiju direktore Ina Mežiņa – Mamajeva, kā arī LU prorektors eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā prof. Valdis Segliņš. Plānots, ka konferenci apmeklēs 300 dalībnieku.

D. Raiska konferencē runās par māsu profesionālajām lomām Eiropas kontekstā, bet I. Mežiņa-Mamajeva ieskicēs māszinību attīstības perspektīvas. Tāpat konferencē tiks diskutēts par māsu darba organizācija operāciju zālē, kā depresīvo pacientu aprūpi un pašnāvību brīdinājuma signāliem.

Būs iespēja noklausīties arī uzstāšanās par līderību virsmāsas un māsas sadarbībā ķīmijterapijas un hematoloģijas praksē, kā arī māsu pieredzi saskaroties ar pacienta zaudējumu intensīvās terapijas nodaļā, pozitīvo domāšanu un citiem māsu praksē aktuāliem jautājumiem.

PROGRAMMA