Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Medicīnas fakultātes topošie zobārsti klīnikā “Dental Art”
LU Medicīnas fakultātes topošie zobārsti zināšanas apgūst klīnikā “Dental Art”
Evija Ansonska, LU Medicīnas fakultātes sabiedrisko attiecību vadītāja
30.10.2018.

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte (LU MF) un zobārstniecības un zobu implantoloģijas klīnika “Dental Art” arī šajā studiju gadā turpina veiksmīgo sadarbību, kuras laikā zobārstniecības studentiem tiek nodrošināta unikāla iespēja apgūt jaunākās zobārstniecības tendences Dr. Sergeja Andrijevska vadībā.

LU MF sadarbību ar “Dental Art” aizsāka 2018. gada pavasarī un abas puses, bet jo īpaši studenti, ir ļoti apmierināti ar sadarbību. “Līdzšinējā sadarbība ir bijusi ļoti veiksmīga, studenti atzinīgi novērtējuši iespēju mācīties vienā no Latvijas vadošajām klīnikām, reizēm pat “Dental Art” pavadot ilgāku laiku nekā plānots, jo iespēja mācīties no labākajiem speciālistiem ir unikāla. Mēs esam pateicīgi, ka studentiem ir iespēja vērot Latvijas vadošo zobārstu darbu, lai apgūtās iemaņas pēc tam praktizētu jau LU Zobārstniecības klīnikā darbā ar saviem pacientiem, “ uzsver LU MF dekāns prof. Valdis Folkmanis.

 

Zobārstniecības klīnikas “Dental Art” vadītājs Msc. Impl. Dent. Sergejs Andrijevskis: "Mūsu klīnikā augstu vērtējam profesionalitāti un dalīšanos ar zināšanām un pieredzi. Tāpēc ar prieku atsaucāmies aicinājumam turpināt sadarbību ar LU MF Zobārstniecības studiju programmu. Visi mūsu klīnikas speciālisti atzinīgi vērtē jauno kolēģu vēlmi apgūt zināšanas. Kompetenti un prasmīgi zobārsti ir ieguvums visai Latvijas medicīnai kopumā. Zobārstniecības un zobu implantoloģijas klīnika “Dental Art” var lepoties, ka esam kļuvuši par stabilu LU MF sadarbības partneri studentu apmācībā.”

 

Sadarbības laikā LU MF Zobārstniecības otrā līmeņa profesionālās studiju programmas studentiem ir iespēja pilnveidot savas zināšanas vienā no Latvijas vadošajām klīnikām. Zobārstniecības studiju programma tiek īstenota angļu valodā un tās mērķis ir piecos gados sagatavot kvalificētus nozares speciālistus, kuru teorētiskās un praktiskās iemaņas ir atbilstošas, lai patstāvīgi uzsāktu praktizēt vispārējā zobārstniecībā.