Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Uzsākta Latvijas simtgadei veltītās Latvijas Universitātes Akadēmiskās balles biļešu tirdzniecība
Evija Ansonska, Latvijas Universitātes sabiedrisko attiecību konsultante
25.07.2018.

Latvijas Universitātes (LU) 99 gadu jubilejai un Latvijas simtgadei veltītā LU Akadēmiskā balle ir nozīmīgākais rudens sezonas pasākums, kas šogad notiks 28. septembrī no plkst. 19.00 Rīgā, Raiņa bulvārī 19.

Biļetes uz pasākumu ir iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Viesus laipni sagaidīs un ballē uzrunās tās namatēvs LU rektors prof. Indriķis Muižnieks: “LU Akadēmiskā balle ir gada nozīmīgākais pasākums, kurā ne tikai godinām mūsu Alma Mater jubileju, bet arī svinam akadēmisko izcilību un panākumus. Šī gada balle būs īpaši nozīmīga, jo tajā atzīmēsim mūsu valsts simtgadi, kā arī sāksim laika atskaiti līdz LU 100. dzimšanas dienai. Tāpēc pasākuma programma būs īpaši krāšņa un mākslinieciski augstvērtīga.”

Uz pasākumu laipni aicināta visa plašā Alma Mater saime, kurai pieder gan esošie gan bijušie LU mācībspēki un darbinieki, studenti, absolventi, mecenāti un draugi Latvijā, kā arī ārvalstīs. Ierasti uz balli kuplā skaitā ierodas LU Goda biedri un Goda doktori, kuru vidū ir daudz pašmāju un ārvalstu prominences.

Par balles noskaņu un izcilu muzikālo programmu rūpēsies “Latvijas Operetes fonds/ Operetes teātris”, ar kuru LU jau ir izveidojusies lieliska sadarbība, organizējot pērnā gada Akadēmisko balli.