Latvijas Universitātes ikgadējo starptautisko zinātnisko konferenču ietvarā Medicīnas fakultātē tradicionāli noris Starptautiskā zinātniskā medicīnas konference, pulcējot nozares ekspertus no Latvijas un ārvalstīm. Šogad LU konference atzīmē jau 78. gadskārtu. To ikreiz ievada plenārsēde, bet darbs turpinās dažādās medicīnas un veselības zinātņu nozaru sekciju sēdēs.

Ņemot vērā šā brīža epidemioloģisko situāciju, kā arī veselības un drošības apsvērumus, Starptautiskā zinātniskā medicīnas konference pārcelta uz 2020. gada oktobri.

Konferences norises vieta:
LU Akadēmiskā centra Zinātņu māja,
Jelgavas iela 3, Rīga
Karte

Nokļūšana ar sabiedrisko transprotu:
Autobusi: Nr. 23 - pietura "LU Akadēmiskais centrs";
Nr. 3, 4, 4z, 7, 8, 21, 22, 25, 32, 35, 38, 39, 43, 54, 55 - pietura "Latvijas Nacionālā bibliotēka"
Trolejbusi: Nr. 9, 27 - pietura "Latvijas Nacionālā bibliotēka"
Tramvaji: Nr. 1, 2, 4, 5, 10 - pietura "Latvijas Nacionālā bibliotēka"
Vilciens: stacija "Torņakalns"

LU Akadēmiskais centrs ir un būs vide, kur uzplaukt talantam, uzņēmībai un sadarbībai. Akadēmiskais centrs ir vadlīnija, kas virza Latviju, kura būs nevis iedzinējos, bet līderos. Pārvēršot zinātnieku idejas dzīves kvalitātes un lielo datu pārvaldības risinājumos, esot jau nākošā tehnoloģiju un ekonomikas attīstības viļņa augšgalā un atgūstot Rīgas kā inovāciju līdera vietu Baltijas jūras krastos.

LU Zinātņu māja atklāta 2019. gadā, un tajā koncentrēti visi LU eksakto, medicīnas un dzīvības zinātņu nozaru pētniecības un studiju virzieni. Tā nodrošinot gan infrastruktūras, gan cilvēkresursu efektīvu izmantošanu un veicinot studiju un pētniecības nozaru sinerģiju – darbs kļūst vienotāks, radošāks un efektīvāks. 

Latvijas Universitātes 78. starptautiskā zinātniskā konference ieplānota 2020. gadā. Tai apstiprināto tēžu krājums publicēts kā žurnāla "Medicina" 56. numura 1. pielikums.

Latvijas Universitātes 77. starptautiskā zinātniskā konference norisinājās 2019. gada 22. februārī. Tās dalībnieku tēžu krājums publicēts kā žurnāla "Medicina" 55. numura 1. pielikums.

Latvijas Universitātes 76. starptautiskā zinātniskā konference norisinājās 2018. gada 22. februārī. Tās dalībnieku tēžu krājums publicēts LU e-resursu repozitorijā

Latvijas Universitātes 75. starptautiskā zinātniskā konference norisinājās 2017. gada 24. februārī. Tās dalībnieku tēžu krājums publicēts LU e-resursu repozitorijā

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konferences Organizācijas komisiju, rakstot medconference@lu.lv.