Latvijas Universitātes ikgadējo starptautisko zinātnisko konferenču ietvarā Medicīnas fakultātē tradicionāli noris Starptautiskā zinātniskā medicīnas konference, pulcējot nozares ekspertus no Latvijas un ārvalstīm. 2021. gadā LU konference atzīmēs jau 79. gadskārtu. To ikreiz ievada plenārsēde, bet darbs turpinās dažādās medicīnas un veselības zinātņu nozaru sekciju sēdēs.

Starptautiskās zinātniskās medicīnas konferences norises ieplānotas 2021. gada 23.-24. aprīlī gan klātienē - LU Akadēmiskajā centrā Torņakalnā, gan attālināti.

Dalība konferencē iespējama bez maksas. Dalībnieki saņems sertifikātus ar tālākizglītības punktiem.

Gan pieredzējuši, gan jaunie pētnieki un studējošie aicināti iesniegt tēzes līdz 2021. gada 24 . janvārim. Studentu iesniegtajām tēzēm kā līdzautoram ir jābūt vismaz vienam mācībspēkam, pētniekam vai diplomētam profesionālim ar pieredzi attiecīgajā nozarē. 

Tēzes konferencei tiek pieņemtas, angļu valodā pilnīgi aizpildot tēžu iesniegšanas formu un nosūtot to elektroniski: medconference@lu.lv. Kā sūtījuma tematu lūdzu norādīt: Abstract 2021.

Pirms tēžu iesniegšanas aicinām rūpīgi iepazīties ar to noformēšanas prasībām.

Datums Norise
02.11.2020. Sākas tēžu iesniegšana
24.01.2021. Tēžu iesniegšana noslēdzas
15.02.2021. Autori saņem informāciju par tēzu apstiprināšanu/noraidīšanu un uzstāšanās veidu
23.-24.04.2021. Konferences norises attālināti un LU Akadēmiskajā centrā Rīgā

Klausītāji laipni aicināti iesaistīties konferences norisēs.

Klausītāju reģistrācija tiks uzsākta 2021. gada 15. martā.

Pasākuma norises plānotas gan attālināti, gan klātienē:
LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā,
Jelgavas ielā 3, Rīgā
Karte

Klātienes norisēs tiks ievēroti epidemioloģiskās drošības un profilakses pasākumi.

Nokļūšana ar sabiedrisko transprotu:
Autobusi: Nr. 23 - pietura "LU Akadēmiskais centrs";
Nr. 3, 4, 4z, 7, 8, 21, 22, 25, 32, 35, 38, 39, 43, 54, 55 - pietura "Latvijas Nacionālā bibliotēka"
Trolejbusi: Nr. 9, 27 - pietura "Latvijas Nacionālā bibliotēka"
Tramvaji: Nr. 1, 2, 4, 5, 10 - pietura "Latvijas Nacionālā bibliotēka"
Vilciens: stacija "Torņakalns"

LU Akadēmiskais centrs ir un būs vide, kur uzplaukt talantam, uzņēmībai un sadarbībai. Akadēmiskais centrs ir vadlīnija, kas virza Latviju, kura būs nevis iedzinējos, bet līderos. Pārvēršot zinātnieku idejas dzīves kvalitātes un lielo datu pārvaldības risinājumos, esot jau nākošā tehnoloģiju un ekonomikas attīstības viļņa augšgalā un atgūstot Rīgas kā inovāciju līdera vietu Baltijas jūras krastos.

LU Zinātņu māja atklāta 2019. gadā, un tajā koncentrēti visi LU eksakto, medicīnas un dzīvības zinātņu nozaru pētniecības un studiju virzieni. Tā nodrošinot gan infrastruktūras, gan cilvēkresursu efektīvu izmantošanu un veicinot studiju un pētniecības nozaru sinerģiju – darbs kļūst vienotāks, radošāks un efektīvāks. 

Latvijas Universitātes 78. starptautiskajai zinātniskajai konferencei apstiprināto tēžu krājums publicēts kā žurnāla "Medicina" 56. numura 1. pielikums.

Latvijas Universitātes 77. starptautiskā zinātniskā konference norisinājās 2019. gada 22. februārī. Tās dalībnieku tēžu krājums publicēts kā žurnāla "Medicina" 55. numura 1. pielikums.

Latvijas Universitātes 76. starptautiskā zinātniskā konference norisinājās 2018. gada 22. februārī. Tās dalībnieku tēžu krājums publicēts LU e-resursu repozitorijā

Latvijas Universitātes 75. starptautiskā zinātniskā konference norisinājās 2017. gada 24. februārī. Tās dalībnieku tēžu krājums publicēts LU e-resursu repozitorijā

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konferences Organizācijas komisiju, rakstot medconference@lu.lv.

 Aktualitātēm saistībā ar konferenci iespējams sekot arī Facebook.