Aicinām studentus un skolēnus pieteikties pasākumam “Studenta kurpēs” un vienu dienu no 24. oktobra līdz 4. novembrim aizvadīt kopā, apmeklējot lekcijas un citas nodarbības un iepazīstinot skolēnus, kā noris studiju dzīve Latvijas Universitātē (LU).

Pasākums “Studenta kurpēs” sniedz iespēju studentam pavadīt laiku ar skolēnu, kopā doties uz studijām, gūt pieredzi, jaunus kontaktus un draugus, un, protams, arī gandarījumu, ka esi kādu motivējis studijām, un, iespējams, tieši Tavu ieteikumu vadīts skolēns izvēlēsies studēt tieši pie mums, LU.

Savukārt vidusskolēnam šajā dienā ir lieliska iespēja iejusties studenta lomā, piedalīties studiju procesā – lekcijās, semināros un laboratorijas darbos, iepazīt mācībspēkus, fakultāti, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas, studējot konkrētā studiju programmā, un kādas ir iespējas izpausties radoši ārpus studijām.

Pēc anketas aizpildīšanas katram skolēnam tiks piemeklēts atbilstošākais students, balstoties uz izvēlēto fakultāti un studiju programmu.

Piesakoties dalībai, students kopā ar skolēnu izlems, kura no pasākuma dienām būs piemērotākā Universitātes apmeklējumam.

Studentu pieteikšanās norisināsies līdz 16. oktobrim.

Skolēnu pieteikšanās - līdz 16. oktobrim.

Pieteikšanās var tikt slēgta ātrāk, ja būs aizpildītas visas vietas.

Ja skolēnam vēl ir šaubas, kādu fakultāti un studiju programmu izvēlēties, tad aicinām aizpildīt Karjeras testu.

Lai pirmais uzzinātu par citiem skolēnu pasākumiem, kas norisināsies LU, piesakies LU jaunumiem.

Dalīties