Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas Universitātē notiks bērniem ar īpašām vajadzībām veltīta konference
Evija Ansonska, LU Medicīnas fakultātes sabiedrisko attiecību vadītāja
18.09.2017

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte (LU MF) sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām rīko konferenci „Bērns ar īpašām vajadzībām: diagnostika, terapija, integrācija, iespējas un robežas“, kas notiks šā gada 13. oktobrī LU Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīga.

Konferencē piedalīsies un ar referātiem uzstāsies gan sociālās pediatrijas, gan rehabilitācijas un Montesori medicīniskās pedagoģijas eksperti un praktiķi no Latvijas un ārvalstīm. Pasākumu atklās LU rektors prof. Indriķis Muižnieks un LU MF dekāns prof. Valdis Folkmanis, kas uzstāsies ar referātu „Sociālpediatriskā pieredze Latvijā: izglītības iespējas, diagnostika, terapija. Quo Vadis? “.

Dr. Frīdemans Šulce no Minhenes (Vācija) runās par pamatelementiem sociālpediatriskajā attīstības rehabilitācijā, bet Līga Priedena no Liepājas Reģionālās slimnīcas dalīsies savā pieredzē par bērnu medicīnisko rehabilitāciju. Savukārt labdarības organizācijas Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta runās par jaunizveidotā Rehabilitācijas centra „POGA“ darbības modeli.

Konferencē uzstāsies arī Liepājas Universitātes asoc. prof. Dina Bethere, kura runās par iekļaujošās izglītības dimensijām, kā arī virkne Montesori pedagoģijas ekspertu, tajā skaitā Irēna Dominiece, kas uzstāsies ar referātu par Montesori medicīnikās pedagoģijas metožu aprobēšanas nozīmi alternatīvās izglītojošās un attīstošās sistēmas funkcionēšanā. Konferences referāti būs veltītas arī tādiem tematiem kā Montesori pedagoģija bērnu valodas traucējumu korekcijā un darbs ar vecākiem  - Montesori terapeita pieredze. Pilna konferences programma skatāma šeit.

Dalības maksa klausītājiem – 10 eiro, maksājot līdz 5. oktobrim, bet 20 eiro, sākot ar 6. oktobri.
Pieteikumus konferencei sūtīt Ņinai Opmanei uz e-pastu:
nopmane@inbox.lv